Przedsprzedaż II wydania podręcznika

Szanowni Państwo,
z radością odnotowujemy, że pierwsze wydanie naszego podręcznika zostało świetnie ocenione przez czytelników chcących tworzyć nowe rozwiązania w sposób systemowy. Publikacja okazała się bardzo pożądana przez środowisko innowatorów, inżynierów: o ogromnym zainteresowaniu świadczy zakończona z dużym wyprzedzeniem sprzedaż całego nakładu wydania I.

Zespół Novismo kończy już prace nad wydaniem drugim, uzupełnionym o nowe, inspirujące przykłady i dodatki. Podręcznik ukaże się 1 sierpnia 2018 roku i wszyscy, którzy zamówią go w przedsprzedaży, otrzymają egzemplarz jako pierwsi, w promocyjnej cenie 119 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie zamówień za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej:

Złóż zamówienie

Przedsprzedaż zakończy się 31 lipca 2018 roku.

Według ocen i prognoz Światowego Forum Gospodarczego umiejętność kompleksowego rozwiązywania problemów jest i w najbliższej przyszłości nadal pozostanie jedną z najbardziej pożądanych umiejętności zawodowych na rynku pracy. TRIZ znakomicie wpisuje się w ten trend. Z dumą obserwujemy, jak wiedza z zakresu pragmatycznych innowacji na podstawie TRIZ przyczynia się do tworzenia nowych opracowań, innowacji, wartości i w ten sposób pozytywnie wpływa na rozwój firm, naszego kraju i społeczeństwa.

Artykuł "The 10 skills you need to thrive in the Fourth Industrial Revolution"

Współczesna Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań
Podręcznik na I stopień certyfikacji
Wszyscy zainteresowani systematycznym i algorytmicznym podejściem do wynalazczości mogą poznać materiał wymagany do uzyskania I stopnia certyfikacji Międzynarodowego Stowarzyszenia MA TRIZ, a poprzez ćwiczenia praktyczne doświadczyć tworzenia pragmatycznych innowacji. Osoby, które uzyskały już certyfikat I stopnia MA TRIZ, znajdą w podręczniku usystematyzowaną wiedzę, a także nowe, inspirujące przykłady. Czytelnicy zapoznają się zarówno z narzędziami identyfikacji i analizy właściwych problemów innowacyjnych, jak i z narzędziami pozwalającymi na szybkie opracowanie skutecznych rozwiązań. Wiedza dotycząca współczesnej TRIZ jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna! Korzyści dla czytelnika
  • Zebrane i w przystępny sposób przedstawione narzędzia metodyki TRIZ.
  • Materiał zgodny z wytycznymi i programem nauczania Międzynarodowego Stowarzyszenia TRIZ.
  • Materiał w zakresie wymaganym do zaliczenia egzaminu na I stopień i uzyskania certyfikatu MA TRIZ.
  • Ćwiczenia kształtujące umiejętności praktyczne, pozwalające zastosować nabytą wiedzę w pracy zawodowej oraz w życiu codziennym,
  • Polscy czytelnicy jako pierwsi na świecie poznają z podręcznika Novismo najnowocześniejsze narzędzia TRIZ.
Od Wydawcy Szanowni Państwo,
oddajemy w Państwa ręce pierwszy w Polsce podręcznik metodyki TRIZ zgodny z rekomendacjami i programem nauczania Międzynarodowego Stowarzyszenia MA TRIZ. Przedstawia on najnowsze narzędzia TRIZ w zakresie wymaganym do uzyskania I stopnia certyfikacji MA TRIZ. O skuteczności tych narzędzi świadczy ich rosnąca popularność w firmach i korporacjach na całym świecie. Szczególnie warte podkreślenia jest to, że podręcznik został napisany w języku polskim, a wkrótce będzie przetłumaczony na język angielski w celu dystrybucji i wykorzystania w krajach, w których takiej publikacji nie ma.
Życzymy Państwu przyjemnej lektury oraz znakomitych rezultatów w tworzeniu pragmatycznych innowacji przy użyciu narzędzi TRIZ.