Skip links

Warsztaty mają na celu praktyczny trening umiejętności zdobytych w trakcie szkolenia certyfikacyjnego. Odbywają się z wykorzystaniem narzędzi, z którymi na co dzień pracują specjaliści – praktycy TRIZ. Warsztaty prowadzone są na rzeczywistych przypadkach.

Jak pragmatycznie zacząć?

ZAPYTAJ EKSPERTA POWRÓT DO LISTY

Jak pragmatycznie zacząć przygodę z TRIZ?

Poszukiwania ukierunkowane na efekt

  • Liczy się Twoje zdanie. Poszukaj samodzielnie wartościowych materiałów i przekazów w Internecie. Zacznij od stron Międzynarodowego Stowarzyszenia TRIZ, USA: witryna MA TRIZwitryna MA TRIZ w j. polskim
  • Przeczytaj nasze artykuły dostępne w tej witrynie. Publikujemy wyłaczenie merytoryczne treści m.in. w kwartalniku Urzędu Patentowego RP, na stronach PARP, MIT EF Poland, czy podczas ogólnoświatowych konferencji TRIZFest.
  • Zamów bezpłatne materiały, które zebraliśmy np.: prezentacje uznanych specjalistów, publikacje naukowe i prasowe, artykuły Forbes nt. wdrożenia TRIZ w Samsungu, GE, Hyundai i inne.

Właściwa ścieżka rozwoju

  • Szukaj informacji na temat współczesnej TRIZ, a nie jej wariancji.
  • Poznaj najnowsze narzędzia pragmatycznych innowacji na podstawie TRIZ. Nie bazuj wyłącznie na ujawnionych najstarszych sprzed 25-40 lat narzędziach, wciąż użytecznych, ale mało przystających do obecnej rzeczywistości.
  • Oczekuj efektów i praktycznych działań: konsultacji, pragmatycznych warsztatów, nie prostych szkoleń prowadzonych w sposób tradycyjny.

Skuteczne narzędzia

  • Poznaj wiedzę z renomowanych i rekomendowanych podręczników z materiałem obejmującym najnowsze algorytmy do opracowania i wdrażania innowacji.
  • Weź udział w szkoleniach certyfikacyjnych realizowanych na podstawie wymaganego przez MA TRIZ programu nauczania, który może być realizowany wyłącznie przez certyfikowanych specjalistów z minimum III stopniem MA TRIZ. Nie trać czasu na zajęcia, które niewiele wnoszą.
  • Współpracuj z najlepszymi, certyfikowanymi specjalistami MA TRIZ, praktykami, którzy na co dzień tworzą innowacje. Żądaj wiedzy, którą można zastosować skutecznie i natychmiast w rzeczywistych Twoich zadaniach.

  Gwarancja sukcesu. Bądź przezorny

Zbierz wnioski z pozyskanych informacji i podejmij właściwą decyzję!

Napisz do nas

Return to top of page
X
X
X