Skip links

Czekamy na Twoje pomysły!

Inne produkty

Jesteśmy partnerem MIT Enterprise Forum Poland.

Zakończyiśmy właśnie prace w IV edycji programu akceleracji sytart-upów wspierając je naszą wiedzą i doświadczeniem, a przed nami edycja V.

Pracujemy na rzecz sukcesu programu i jego beneficjentów wespół z takimi firmami jak: PKO Bank Polski, PGNiG, PZU S.A., Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Campus Warsaw, ADAMED, VISA, AgriTech Hub, CVC Capital Partners, Link 4, Nationale-Nederlanden, WPT Wrocławski Park Technologiczny, Sollers Consulting, PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, BALLUFF, FANUC, Stowarzyszenie TOP 500 Innovators, Olesiński&Wspólnicy, EU Patent, Hasik Rheims & Partners, Sandler Training, SOOIPP, ValueTech Seed, ARRW.

Program został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Grupę PFR.

Jesteśmy honorowym członkiem Klubu Innowatora

W dniu 01 marca 2018r. zostaliśmy honorowym członkiem Klubu Innowatora przy Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. (KSSE). Novismo wspólnie z KSSE oraz Wydziałem Zarządzania Politechniki Śląskiej realizuje ambitny plan wsparcia studentów i młodych przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności w regionie.

Nibawem zaczynamy nowe szkolenia i warsztaty!

Warsztaty z pragmatycznych innowacji dla ARP

Novismo wspólnie z operatorem, firmą KDK Sp. z o.o. zrealizowało cykl warsztatów obejmujących pragmatyczne innowacje na podstawie TRIZ zamówionych przez Agencję Rozwoju Przemysłu (ARP) w programie Sieć Otwartych Innowacji. Warsztaty dla uczestników były nieodpłatne, odbyły się w Łodzi, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i w związku z tym są perspektywy, aby cykl został powtórzony.

Więcej o naszych działaniach...
Jak pragmatycznie zacząć?

Napisz do nas i rozpocznij współpracę w jednym z programów.

Nasza firma zawdzięcza swój rozwój, podobnie jak znakomita ich większość, współpracy z innymi firmami, instytucjami publicznymi i naukowymi. Podobnie jak Novismo, Ty również możesz mieć wkład w rozwój obszaru B+R w Polsce. Jeśli tylko masz pomysł, zdolność i chęć współpracy – napisz do nas. Z przyjemnością rozważymy go z uwagą i Twoją propozycję wspólnego działania, więc nie czekaj – skontaktuj się z nami już teraz! Odpowiemy na każdy wysłany konstruktywny opis.


Return to top of page
X
X
X