Skip links

II wydanie podręcznika na I stopień certyfikacji MA TRIZ

Szanowni Państwo,
z radością odnotowujemy, że pierwsze wydanie naszego podręcznika zostało świetnie ocenione przez czytelników chcących tworzyć nowe rozwiązania w sposób systemowy. Publikacja okazała się bardzo pożądana przez środowisko innowatorów, inżynierów: o ogromnym zainteresowaniu świadczy zakończona z dużym wyprzedzeniem sprzedaż całego nakładu wydania I.

Zespół Novismo kończy już prace nad wydaniem drugim, uzupełnionym o nowe, inspirujące przykłady i dodatki. Podręcznik ukaże się 1 sierpnia 2018 roku i wszyscy, którzy zamówią go w przedsprzedaży, otrzymają egzemplarz jako pierwsi, w promocyjnej cenie 119 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie zamówień za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej:

Podręcznik wydany zostanie 15.08.2018 r. Pozostało:

Według ocen i prognoz Światowego Forum Gospodarczego umiejętność kompleksowego rozwiązywania problemów jest i w najbliższej przyszłości nadal pozostanie jedną z najbardziej pożądanych umiejętności zawodowych na rynku pracy. TRIZ znakomicie wpisuje się w ten trend. Z dumą obserwujemy, jak wiedza z zakresu pragmatycznych innowacji na podstawie TRIZ przyczynia się do tworzenia nowych opracowań, innowacji, wartości i w ten sposób pozytywnie wpływa na rozwój firm, naszego kraju i społeczeństwa.

podrecznik_1_s_w2[1]
Wszystkie aktualności
Return to top of page
X
X
X