Skip links

Ważny komunikat + darmowe konsultacje online

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją zagrożenia wirusowego informujemy, że szkolenia zamknięte zaplanowane na marzec odbędą się w nowych terminach – dziękujemy naszym Klientom za szybkie podjęcie decyzji! Wszystkich Państwa, którzy planowali udział w tych szkoleniach, prosimy o skontaktowanie się z właściwymi działami w Państwa firmach, które przekażą zaktualizowane informacje. Miejsce i termin najbliższego publicznego szkolenia na 1 stopień certyfikacji MA TRIZ na razie pozostaje bez zmian: Warszawa, 27-29 kwietnia 2020. Śledzimy na bieżąco oficjalne komunikaty na temat sytuacji w kraju i jeżeli zajdzie konieczność modyfikacji tego terminu, ogłosimy to jak najszybciej na stronie www oraz w mediach społecznościowych oraz skontaktujemy się z wszystkimi, którzy zgłosili swój udział.

Wśród 40 Zasad Wynalazczych, jakie uczestnicy naszych szkoleń poznają na zajęciach, jest zasada 22. Odwrócenie szkody w korzyść. Jak ją zastosować w sytuacji zagrożenia epidemią? W czasie, gdy konieczne jest ograniczenie kontaktów bezpośrednich, można nauczyć się czegoś nowego!
W związku z akcją #ZOSTANWDOMU polecamy lekturę podręcznika na 1 stopień certyfikacji MA TRIZ. Każdy kto zamówi podręcznik, otrzyma darmowe konsultacje online z autorami podręcznika oraz darmową wysyłkę kurierem.

Podręcznik TRIZ na 1. stopień certyfikacji
Wszystkie aktualności
Return to top of page
X
X
X