Skip links

Otwarte szkolenia certyfikacyjne

CENNIK ZAPYTAJ EKSPERTA POWRÓT DO LISTY

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie Novismo

190+

Wydanych certyfikatów MA TRIZ

7

Trenerów

50+

Dni szkoleniowych

9

Publicznych szkoleń certyfikacyjnych

Co zyskuje uczestnik szkolenia

Najwyższy poziom

Zajęcia prowadzą certyfikowani specjaliści III, IV i V-go stopnia MA TRIZ, autorzy pierwszego i jedynego w języku polskim podręcznika dla kandydatów na specjalistów I-go stopnia certyfikacji, zgodnego z publikowanymi wymogami MA TRIZ oraz rekomendowanego przez Urząd Patentowy RP. Już wkrótce ukaże się angielskie tłumaczenie naszego podręcznika, dzięki czemu w przedsiębiorstwach międzynarodowych będzie mógł być zastosowany jednolity standard nauczania i w konekwencji jeszcze sprawniej wykorzystana metodyka pragmatycznych innowacji w codziennej pracy.

Nauka na przykładach wdrożonych do realizacji.

W trakcie zajęć omawiane są poszczególne narzędzia na przykładach rzeczywistych, innowacjach opracowanych z wykorzystaniem metodyki TRIZ i wdrożonych do realizacji. Żadnej zbędnej teorii! Trenerzy-praktycy, którzy na co dzień prowadzą projekty konsultingowe dla przedsiębiorstw, przedstawiają przykłady rzeczywistych, wdrożonych opracowań oraz interaktywnie wspólnie z uczestnikami analizują studia przypadków.

Nowoczesne narzędzia

W dzisiejszych czasach innowacje nie powstają w wyniku olśnienia.

Czy wiesz, że w najlepszych przedsiębiorstwach od lat innowacje regularnie produkuje się?!

Na naszych szkoleniach uczestnicy poznają najnowocześniejsze narzędzia i algorytmy do tworzenia innowacji (współczesna TRIZ). W przeciwieństwie do klasycznej TRIZ (wiedza sprzed 25 lat), stosunkowo łatwo dostępnej w Internecie (głównie w językach angielskim i rosyjskim, a coraz częściej także po polsku), nasze zajęcia zawierają omówienie najnowocześniejszych narzędzi operujących nie tylko w obszarze technicznym, ale również biznesowym.

Certyfikat, który ma znaczenie

Każdy uczestnik, który ukończy seminarium, otrzyma certyfikat Novismo, a po zaliczeniu egzaminu – także certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia TRIZ (MA TRIZ).  Nazwisko takiej osoby może być wpisane na listę specjalistów, publikowaną na stronie internetowej MA TRIZ.  Certyfikat jest uznawany i respektowany przez działy konstrukcyjne i R&D m.in. takich firm jak: Samsung, LG, INTEL, Siemens, GE, P&G, Hyundai, KIA i wielu innych. W licznych przedsiębiorstwach w działach konstrukcyjnych oraz R&D szkolenia z metodyki TRIZ i uzyskanie certyfikatu są obowiązkowe. Udział w seminarium certyfikacyjnym prowadzonym przez Novismo oraz zaliczenie egzaminu ułatwia otrzymanie przepustki do uzyskania pracy w wielu najlepszych firmach świata.

Wybierz swój pakiet

Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowane pakiety na nasze szkolenia  na I stopień certyfikacji.

Student

Pakiet ze zniżką dla studentów2 952 zł

Materiały: Standard
Certyfikacja: W cenie

Biznes

Popularny wybór uczestników4305 zł

Materiały: Standard
Certyfikacja: W cenie

Premium

Wersja dla wymagających5166 zł

Materiały: Wersja uzupełniona
Certyfikacja: W cenie
Podręcznik: W cenie
Konsultacje: W cenie 2h – zdalne
Platforma online: W cenie wczesny dostęp 

96%

Średnia ogólna ocena

94%

Średnia ocena trenerów

88%

Średnia ocena materiałów

93%

Średnia ocena przydatności w pracy

Nadchodzące otwarte seminaria certyfikacyjne

Brak wydarzenia

 

Napisz do nas

Return to top of page
X
X
X