Skip links

Ekologiczny sposób pakowania przesyłek

Firma Novismo wprowadziła ekologiczny sposób pakowania przesyłek, który pomoże nam chronić nasze środowisko. Inicjatywa jest skierowana do klientów, którzy otrzymują podręczniki, materiały szkoleniowe oraz dokumenty. Chcemy, aby te przesyłki były zarówno zabezpieczone, jak i przyjazne dla planety 📦💚🌍

Nasza inicjatywa to wprowadzenie w pełni papierowych opakowań. Oto, co warto o nich wiedzieć:

  • Papier bąbelkowy: zamiast tradycyjnych wypełniaczy z tworzywa sztucznego, teraz korzystamy z papieru bąbelkowego. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczny transport produktów, jednocześnie eliminując odpady plastikowe. Papier bąbelkowy skutecznie zabezpiecza przesyłkę i nadaje się do recyklingu.
  • Papierowa taśma klejąca: papierowa taśma klejąca zastępuje tradycyjne plastikowe taśmy. Klei się równie skutecznie, ale nie tworzy odpadów plastikowych. Jest biodegradowalna i ułatwia recykling kartonowych opakowań.
  • Pełna zgodność z recyklingiem: nasze nowe opakowania są w 100% papierowe i w pełni nadają się do recyklingu. To oznacza, że razem z nami dbacie o naszą planetę, łatwiej segregując opakowania po otrzymaniu przesyłki.
Wszystkie aktualności
Return to top of page
X
X
X