Skip links

Co wyróżnia szkolenia Novismo?

Najwyższy poziom

Jako jedyni w Polsce posiadamy akredytację do certyfikacji specjalistów na 1, 2 i 3 stopień wiedzy Międzynarodowego Stowarzyszenia TRIZ (MATRIZ).

Zajęcia prowadzą doświadczeni specjaliści 3, 4 i 5 stopnia MATRIZ, na podstawie programu nauczania współczesnej TRIZ autorstwa prof. S. Ikovenko, wykorzystywanego również podczas szkoleń działów badawczo-rozwojowych takich firm jak: Samsung, Hyundai, GE, Intel, P&G, Siemens, Philips i wielu innych.

5[1]

Nauka na wdrożonych przykładach

W trakcie zajęć omawiane są poszczególne narzędzia na ujawnionych przykładach rzeczywistych, innowacjach opracowanych z wykorzystaniem metodyki TRIZ i wdrożonych do realizacji. Żadnej zbędnej teorii!

Trenerzy-praktycy, którzy na co dzień prowadzą projekty konsultingowe dla przedsiębiorstw, przedstawiają przykłady rzeczywistych, wdrożonych opracowań oraz interaktywnie, wspólnie z uczestnikami analizują studia przypadków.

1[1]

Nowoczesne narzędzia

W dzisiejszych czasach innowacje nie powstają w wyniku olśnienia, czy szczęścia. Czy wiesz, że w najlepszych przedsiębiorstwach innowacje regularnie produkuje się?! Na naszych szkoleniach uczestnicy poznają najnowocześniejsze narzędzia i algorytmy do tworzenia innowacji z zakresu Współczesnej TRIZ.

W przeciwieństwie do klasycznej TRIZ, nasze zajęcia zawierają omówienie najnowocześniejszych narzędzi operujących nie tylko w obszarze technicznym, ale również biznesowym. Tutaj otrzymujesz nieosiągalną gdzie indziej wiedzę uzyskując rzeczywistą przewagę konkurencyjną.

11[1]

Certyfikat, który ma znaczenie

Każdy uczestnik który ukończy szkolenie certyfikacyjne, otrzyma certyfikat Novismo oraz zostanie wpisany do Krajowego Rejestru Specjalistów TRIZ (KRS TRIZ) prowadzonego przez Stowarzyszenie Naukowo-Przemysłowe TRIZ Polska.

Po zaliczeniu egzaminu certyfikacyjnego, uczestnik otrzyma certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia TRIZ (MATRIZ). Nazwisko takiej osoby zostanie wpisane do międzynarodowej bazy danych specjalistów, publikowanej na stronie MATRIZ.

Certyfikat jest uznawany i respektowany przez działy konstrukcyjne i R&D takich firm jak: Samsung, LG, INTEL, Siemens, GE, P&G, Hyundai, KIA i wielu innych.

Nasi klienci

Szkolenia przeprowadziliśmy dla kadry naukowej, pracowników i studentów:

oraz pracowników licznych przedsiębiorstw, z którymi obowiązuje nas umowa poufności.

Wszystkie aktualności
Return to top of page
X
X
X