Skip links

Podręcznik TRIZ na I stopień certyfikacji dla firm

ZAPYTAJ EKSPERTA POWRÓT DO LISTY

O podręczniku

  • Pierwszy w Polsce podręcznik do nauki pragmatycznych innowacji na podstawie TRIZ.
  • Zgodny z oficjalnie publikowanymi: programem nauczania i wymogami MA TRIZ.
  • Zawiera materiał obejmujący współczesną TRIZ w zakresie I-go stopnia certyfikacji MA TRIZ.
  • Przygotowuje do egzaminu na I stopień certyfikacji MA TRIZ.
  • Rekomendowany przez Urząd Patentowy RP.

Dla kogo jest dedykowany

Podręcznik w języku polskim, przeznaczony dla kandydatów na specjalistów I stopnia MA TRIZ. Zawiera pełny materiał przygotowujący do egzaminu – z przykładami, ćwiczeniami i szerokim omówieniem studium przypadków. Atrakcyjna oprawa graficzna ułatwia i uprzyjemnia korzystanie z podręcznika.

Podręcznik ten w dzisiejszych czasach staje się obowiązkową lekturą dla inżynierów i konstruktorów, w szczególności z działów badawczo-rozwojowych. Pragmatyczne innowacje na podstawie współczesnej TRIZ sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba opracowania nowego rozwiązania, borykamy się z niedoskonałościami, poszukujemy oszczędności tak produktowych, jaki procesowych, czy w nowoczesnej logistyce.

Nasi klienci stosują pragmatyczne innowacje w procesach handlowych i stricte w biznesie. TRIZ operując na możliwych do opisania sprzecznościach i funkcjach sprawdza się wszędzie tam gdzie mówimy o szeroko pojętych innowacjach.

Podręcznik zawierający wielce pomocny materiał dla kandydatów na I stopień MA TRIZ wprowadza czytelnika do pragmatycznych innowacji.

Więcej o podręczniku...

Napisz do nas

[recaptcha id:contact_main size:compact]

Return to top of page
X
X
X